BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Butas K188

Keptuvėje linksmai čirškėjo lietinis (dar labai abejočiau) blynas, o aš, kaip visada, kol apskrunda viena pusė staigiai padarau 10 pritūpimų. Oplia! apverčiu blyną ir tada dar dešimt. Na, jei įsivaizduojat, kad mano figūra dėl to pasidarė gražesnė - tai stiprus NE. Tokia pat liulanti ties visomis minkštomis vietomis. Taigi, įpusėjau savo dešimtuką ir ČIAUKŠT akyse užjuodavo, oras plaučiuose pasibaigė per milisekundę, o aš grakščiai (vargu..) dribau žemėn. Visgi, nesinorėjo sudeginti blyno, tad prasklaidžiusi akių juodumą, iš visų jėgų bandžiau pasikelti ir ištiesinti netikėtos senatvės ištiktą nugarą. Taip stenėjau, kad tikrai maniau, jog pramerkusi akis būsiu būtent tame aukštyje, kurio reikia apversti blynui. Deja, pamačiau tik orkaitės rankeną ir suvokiau, jog teks baigti su šitais blynais… Kaip tariau taip ir padariau, ir atleidusi raumenis linksmai nukritau ant plytelių iš neregėto aukščio (+- 10cm.) ir pasilikau gulėti kaip koks netikęs tarakonas.

Kol gulėjau, pro mane iš tiesų prabėgo tarakonas. FU! Nebesvarbu ta nugara gal ant žemės geriau negulėti, kai per sienų plyšius ir vėdinimo sistemas partursena tokie džiaugsmai.

Žinoma, turiu ir kitokių kaimynų, ne tik tarakonų ir vorų. Kažkur į kairę nuo mūsų, pačiam koridoriaus gale gyvena paslaptingasis vyras (o gal ir moteris??), kuris savo nuostabiais kvapais dvelkiančią cigaretę užsidega tik užvėręs buto duris. Koridorius ilgas, tad kvapas landžiai smelkiasi per tarpelį pro duris, įsiskverbia į sienas ir nusėda ties lubomis, dar valandai palikdamas kvepiantį koridorių. Žinoma, šis Nekantruolis tikrai nepranoks dešinėje gyvenančios (greičiausiai jo sielo draugės), kuri dar nekantresnė - net ir gražiausią dieną neišeina dūmų išleisti į lauką. Jie geriausiu atveju tenkinasi balkonu, arba dar liūdniau - vonios kambariu. Kaskart, kai ji rūko vonioje, vis nuvarvinu džiaugsmo ašarą, kad mūsų vonios sujungtos vėdinimo sistema ir aš, kaip pinigus taupantis žmogus, galiu sau leisti nerūkyti, bet vis tiek žudytis dūmais.

Visgi, jeigu leisčiau pafantazuoti ir daryčiau prielaidą, kad kažkada prieš 25 - 28 -erius metus Nekantruolis su Vonios Pypkore suko slaptą romaną ir netyčia užmezgė meilės vaisių, tai jis gyventų pačioje koridoriaus pradžioje. Net man, daug mačiusiai ir uosčiusiai su narkomanu šaunius santykius palaikiusiai kvaišelei, tokie stiprūs žolės kvapai užima kvapą. Kažkada net pataikiau kartu išeiti su paslaptinguoju Žolininku ir patikėkit, tikrai nemeluoju, einant į miestą netikėtai pasikalbėjau su rožiniu tarakonu iš Nameko planetos.

Dar turim jaunąją mamytę, kuri greičiausiai gyvena tokiame pačiame nedideliame bute kaip ir aš, todėl savo vežimėlį palieka koridoriuje. Viskas būtų gerai, jeigu koridoriuj šviesa nevėluotų įsijungti ir aš jau gal kokius 7 kartus vos pati neišvažiavau su tuo vežimėliu. Taip pat, nenoriu užmiršti ir kaimynės priešais, kuri visada savo kilimą siurbia 9.48. Neįtikėtinas punktualumas sakyčiau. Gal dėl to ir laikrodžio neperku, kai šalia tokia kaimynė. Deja, ne visada ją spėju išgirsti, nes kasdien lygiai 9val. viršuje gyvenantis kaimynas/kaimynė (??) pasijungdavo visą savo superinę aparatūrą ir džiugindavo mane minimum valandos trukmės BUM BUM BUM. Žavu. Galvoju, reikia ir man su juo pasidalinti savo muzikiniais stebuklais. Tad įsijungiu savo mėgstamas dainas, kurios jo, manau, nuoširdžiam džiaugsmui yra su žodžiais (kuriuos aš, žinoma, moku, o jei nemoku - tikrai neprasilenkiu su kūryba) ir plėšiu iš visos širdies taip, kad net bomžai nuo suolelio po langais išsilaksto. Matyt, nepakankamai intelektualūs mano ypatingoms natoms ir tonams.

Daugiau žmonių kaip ir nežinau, nors namas ir devynių aukštų. Tiesą sakant negaliu sakyti, kad ir išvardintuosius pažįstu. Juk nė nežinau, kaip jie atrodo. Žinoma, sveikinuosi su visais iš eilės. Kai išgirsiu pasisveikinimą atgal - būtinai pranešiu!

O dabar turbūt pats laikas būtų pramankštinti nugarą ir raumenis. Juk laukia vestuvės su rožinėm persikinėm suknelėm ir limuzinais. Reiks šokti ir bent jau atrodyti grakščiai, kas gan sudėtinga, kai tavo nugara nesilanksto, o šokių partneris raito aštuoniukes taip, kad atrodo girdi, kaip krenta panelių kelnaitės… Ėch.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Butas K188”

 1.   Naktibraiža rašo:

  Labai pralinksmino tavo įrašas! :D Šiaip kas liečia kaimynus, tai kaaaaaaip aš tave suprantu! Jaučiu tu mane įkvėpei parašyti irgi įrašą apie kaimynus. :D
  O šiaip džiaugiuosi matydama “seną veidą” blog’o erdvėje, nes tokių čia mažai likę iš tų laikų, kai čia labai aktyvi buvau ir daug rašydavau. Tikiuosi neapleisi blog’o ir toliau rašysi. O dabar įtraukiu tave ir vėl į savo kuklų draugų sąrašą bei pažadu sekti naujus įrašus.
  Smagių vestuvių ir šokių per jas! :)

 2.   Pieštukėlis rašo:

  Dėkavoju už linkėjimus, bet aš greičiausiai prisidarysiu gėdos nudribusi žemėn, nei gražiai pasišoksiu. Visgi, juk linki smagumo tai… :D Galiu tai lengvai garantuoti :D
  Lauksiu Tavo įrašo apie super kaimynus :)

 3.   zongliere rašo:

  OMG. taip, omg, negi Kalvarijų g. gyveni??? nes to voro užnugary mačiau panašų vaizdą, kokį įsivaizduoju matant žmones, gyvenančius ten tame name, kuriame ir įsivaizduoju, kad Tu gyveni.
  nes man atrodo, kad esam kaimynės.

 4.   Mur rašo:

  Linksma kaiminyste :) Is tiesu, kai kaimynai ruko labai namie jauciasi, pas mane visas vonios kambarys tada nusmirsta. Silti linkejimai :) Geros vasaros, kita savaite pagaliau ji vel turetu buti ;)

 5.   Pieštukėlis rašo:

  Dėkui, jums irgi kuo geresnės vasaros! :)) Kaitina tai vajė kaip :D

 6.   atf rašo:

  Pala, o man atrodo ar rodos, kad vienas tavo įrašas dingo.
  O šiaip labai liksma buvo skaityti, tokie kasdieniai dalykai ir taip linksmai aprašyti. Gražu.

 7.   tas rašo:

  Aš irgi pastebėjau, kad nebeliko apie salsos ritmus (pabo latino?) rašyto įrašo.

Rašyk komentarą