BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laimėti gyvenimą

Dabar turėčiau mokytis antradienio koliui. Arba mokytis pasakoti anglų tekstą klinikinę psichologija. Bet tekstas labai nekonkretus ir apie nieką, o kolio vertė pusė taško, kuris galutiniam egzaminui reikšmės turės tiek kiek balandžio burkavimas liepą Katedros aikštėje. Žinoma, tai, kad dabar žiūriu buką MTV laidą apie tai, kaip 20 žmonių turi atrasti savo tobulą porą tam, kad pasidalintų milijoną, nėra pagirtina, bet kaskart kai pakeliu akis, prieš save matau kambariokės ant sienos užrašytą “SPONTANIŠKI laimi GYVENIMĄ” ir negaliu nesišypsoti. Gaila, vakar nebuvau su ja ir mylima kursioke Kotre FiDi vakarinėje dalyje, kuri, pasak merginų, buvo testosteroniškai neįtikėta. Bet pati tuo metu žudžiau savo balso stygas ir klausos būgnelį “Alaus namuose” su AC/DC tribute. Ten testosterono taip pat netrūko, net pro kraštus veržėsi iš šalia manęs stovėjusio ir nuo girtų vyrų sceną bei, žinoma, merginas saugojusio apsauginio.
Kodėl taip akcentuoju tą testosteroną? Ogi todėl, kad mano fakultete jo nė su žiburiu nerasi. Ne ne, neapsigaukite, ne dėl to, kad ten nėra vaikinų. Yra! Tik jau tokių nevyriškų… Su jais galėtum pafilosofuoti apie Platoną, pažaisti detektyvus, papošlauti, nueiti apsipirkti, bet…. ne daugiau. Tokie vaikinai niekada nesutvarkys varvančio čiaupo, už jų nestovėsi kaip už mūro, jie galbūt ir galėtų tave pašokdinti mėnesienoje, tačiau prie žemės lenktų ne jis tave, o tu jį. O jeigu jau netyčia jam ir ateitų mintis, kad šokyje galima ne tik trypioti, tai taip ir liktum gulėti ant žemės ar nuskristum darydama kokį įmantrų suktuką. Nesupraskit manęs neteisingai, dauguma iš jų nėra nevykėliai, jie tiesiog…. tiesiog ne vyrai. Labai tikiuosi neilgam.

Tad nusivylusios vienuolynišku, nebendruomenišku baraku, kuriame turi tiekti nemokamą alkoholį ir būti iš matematiko-informatikos fakulteto, kad būtum priimtas, ir einam ieškoti to testosterono kitur. Dažniausiai nelabai žinom kur, iš tikro gal ir nėra kur nueiti, bet svarbiausia ieškoti gi. Tie, kurie nerizikuoja, nesielgia retkarčiais spontaniškai - tie nelaimi gyvenimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Laimėti gyvenimą”

 1.   atfatf rašo:

  Kaip juokinga, kaip tik turiu pakeisti sulužusį čiaupą. Jau kokį mėnesį visaip išsisukinėju. Ne, nu jau nupirkau. Bet ten po ta kriaukle taip smirda :) Ir taip siaura. Be to ne savo namuose, o tokioms dviems sultingoms panelėms (žmona žino kam, čia ji ir liepia). Oi, kol rašiau paskambino žmona ir paskelbė ultimatumą, kad šiandien :) Šiandien tapsiu vyru - pakeisiu pirmą kartą čiaupą :) Bet žinai tikrai kažkaip bijau pas jas vienas eiti :) Gal tavo kursiokai irgi taip pat bijo jūsų seksualumo? Norisi labai ir jiems gal. Bet taip kažkaip šokių aikštelėje iškart ir patvarkyti jumi. Nu, nežinau. Ne, nu aišku, kad norėčiau, bet niekaip negalėčiau patikėti, kad taip galima :) Ui, prisiminau kaip mes su žmona pirmą kartą šokome. Joma jo, tada šokių aikštelėje ir padarėm pirmą kartą :) Na, ne visai aišktelėje, nulindom į tamsų kampą :) Kiek man tada buvo? Berods 18 metų. Oi, o žmonos trokštu iki šiol. Kasdien pagal galimybes :)

 2.   Pieštukėlis rašo:

  LAbai emocionalus komentaras :DD Bet aš taip gal nesielgčiau, po to gali liūdnai baigtis…

 3.   atfatf rašo:

  Aha, man liūdnai :) ir baigėsi. Vedžiau po kelių metų ją :)
  Ai, beje, netapau vakar vyru, užsitesė darbai iki vėlumos ir nepakeičiau čiaupo :) Kitą kartą. Tai kol kas ir tyliu tada :)

 4.   Pieštukėlis rašo:

  Nežinau, ar čia ironija, kad liūdnai baigėsi, bet oh.. Kažkaip galvoju, kad vien aistros vedami santykiai, kad ir priveda prie vedybų ir vaikų, bet kažkaip nuolat ir laikosi tik ant sekso, prisirišimo ir patogumo.
  Na, kiek žinau puikiai gamini, sumeistravai pavėsinę su sūnum ir jo draugu (kaip gi jam besiseka?) ir šmanau čiaupų taisyti nereikia, kad pavadint vyru galėtume ;)

 5.   GLUOSNIS rašo:

  Gražių Velykų švenčių ir atgimimo širdyje !
  Prisimink vaikystę ir paridenk margutį, juk taip smagu …
  Su šv.Velykom !

Rašyk komentarą