BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Minusai ne pliusai

Ar aš nekenčiu savo barako? Geičiausiai ne, neturiu tiek jėgų ir laiko nekęsti dalyko, kurio negaliu pakeisti, nors kartais pasvajoju, kad pasipuošusi koiu Ksenos metaliniu kostiumėliu arba Trinitės iš Matricos odine aptemtuška tvirtu žingsniu vaikštau po Baltupius ir darau revoliuciją. Bet būdama nauja skūra, daugiausia ką aš galiu padaryt, tai pasiskųsti jums. Tad štai mano 7 priežastis, kodėl kraustyčiaus iš savo barako pirmai progai pasitaikius.

1. Čia yra kažkoks užkampis, kurį pamiršo autobusai. Turim vieną artimą stotelę, tačiau į ją mylimukas 10 atvažiuoja kada nori (tiksliau neatvažiuoja). Jokių kitų patogių autobusų nėra, todėl dažnai tenka žygiuoti kilometrą, kad nusigautum kažkur greičiau ir nesuspaustas įvairaus plauko bomžų bomželių. O ir šiaip, dažnai renkuosi pėškomobilį, nes šaltyje 25 minutes laukti autobuso, kuri turbūt nė neatvažiuos - nevilioja. Kartą naktį, kai nebebuvo kaip grįžti susigundžiau išsikviesti taxi, bet po to kai teko sumokėti 35 litus, geriau renkuosi pasisėdėjimą greito maisto užkandinėse iki pirmųjų gaidžių. Tfu, autobusų.

2. Bendrabutyje gyvena žmonės vaiduokliai. Eidamos iki lifto dažnai girdėdavome balsus už užtrenktų durų, tačiau nei virtuvėje, nei koridoriuose gyvų nebuvo. Kad čia yra gyvų žinojome tik iš reklamų ir prašymų nueiti į parduotuvę facebook grupėje. Pirmą žmogų savo aukšte pamatėme spalio 3 dieną, Kaip šiandien atsimenu - jis virtuvėje virė kiaušinį, į pasisveikinimą neatsakė. Kartai girdime koridoriuje kažką garsiai šnopuojant. PAtikrinti bijome - o gal išsigąs ir pabėgs.

3. Kiekvieną kartą įeinant reikia rodyti leidimą. Niekaip budėtojos nesugeba atsiminti veidų. Niekaip. Net jei išėjai 3 minutėm sį lauką išlydėti draugą - rodai pažymėjimą kaip didelis. Dar juokingiau būna, kai pareini iš parduotuvės su Šmiki maišeliu ir 16 ritinėlių tualetinio popieriaus - “nioup, tikrai kyla abejonių, ar tu čia gyveni. Pasidėk visus maišus ir iš maišo apačios krapštyk leidimą.”

4. Per naktį pasilikti gali tik šeimos narys. Dar suprantu, kad neleidžia pasilikti antroms pusėms, nes gal yra tokių, kurios jas keičias kaip kojines. Ir šiaip, turbūt ne veltui prie įėjimo pakabintas straipsnis apie baudas už vertimąsi prostitucija. Tačiau kaip apie tos pačios lyties draugių atsivedimą? Kiek kartų jau girdėjau istoriją tema - nebuvo kaip grįžti, ištiko bėda, o į baraką draugės neįleido net ir po ilgų maldavimų. Piktos budėtojos ir dar piktesnis administratorius. Ką ten piktesnis, visiškas urodas, kiek teko turėti su juo reikalų. Brrrrr.

5. Čia nėra orkaitės. Nei vienam iš 12 aukštų. Kai tuo tarpi į Čiurlionio barakus atvežė naujas orkaites (svarbu: senosios veikia puikiai).

6. Priešais mus gyvena turčiai savo tobulam stikliniam daugiaukščiam. Aišku, bėda labiau mūsų, kad neturim užuolaidų, bet nu po galais… Pažiūri iš savo vargano kampelio į tą brangenybę ir ašara nejučia nubėga. :)

7.  Nueit į parduotuvę sugaišti 15 minučių. 5 eini, 10 prastovi prie trijų dalių perėjos, kurioj žalia užsidega kas 8 minutes ir dega lygiai 5 sekundes. Tai kartais apsieinu ir be maisto.

O šiaip tai turbūt nieko gyvenimėlis. Bent tarakonų neradom. Kol kas……

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Minusai ne pliusai”

 1.   Katė Ant Palangės rašo:

  :D Mane labai sudomino baudos už vertimąsi prostitucija ir tos prostitucijos definicija :D

 2.   Nematoma rašo:

  Kuris tavasis barakas?

 3.   Pieštukėlis rašo:

  Man irgi daug klausimų sukėlė. Kie žinau, kitur tokie straipsniukai nekabo, tad labai smalsu, kokia priešistorė :D

 4.   Bernadeta rašo:

  Na, bet vis tiek, kokių nors pliusų irgi turėtų būti? Neskaitant tarakonų nebuvimo :)

 5.   atfatf rašo:

  Na, man tai skamba beveik kaip pliusai :)
  1. Nesivalkiosi naktimis kur papuola. Ui, sakei vis tiek užkandinėse praleidi naktis. Nepadeda. O jei rimčiau, tai nežinau iki reformos tikrai gerai važinėjo. O ir dabar gal reik pažiūrėti su persėdimais. Reikia kaip nors iki tų G dasimušti.

  2. Tai privalumas. Pagyventum kur dieną naktį baliai festivaliai, o tau mokytis reik.

  3. Šiaip ar taip tai irgi privalumas. Žiūrėk punktą 2. T.y. būtų laisvas įėjimas, būtų laisvas ir gyvenimas.

  4. Irgi privalumas. Vėl žiūrėk punktą 2 :)

  5. Kiek gyvenau bendrabutyje nei karto nesugalvojom orkaite pasinaudoti. Įdomu pasidarė, ar jos veikiančios buvo pas mus. O valgyt darydavomės kasdien. Nebuvom turtingi tada, kad pirkti kokius pusgaminius. Bet, ok, jei mėgsti gaminti orkaitėje, tai trūkumas.

  6. Na, aš juk irgi kažkada benderyje gyvenau, o dabar jau turiu savo kamarėlę :) Viskam savo metas. Taip, kad nėra ko čia žliumbti. Gal tu užaugus turėsi ne tik butą, bet visą namą. Kokių trijų aukštų.

  7. Pasivaiščioti sveika. O jei ir ne, tai persivalgyti nesveika :)

  Dėl prostitucijos definicijos :) Katyte, pas jus Danijoje tikriausiai visai palaidas gyvenimas, kad jau nebesuprantat, kas yra prositucija, o kas ne :) Nors aišku galima filosofuoti. Aš atiduodu visus pinigus žmonai. Tai čia kaip išeina? :)

 6.   Pieštukėlis rašo:

  Žinoma yra pliusų :) Kitas įrašas bus apie tai, kad nemanytuėt, jog viskas labai jau blogai :))
  ATF - o tu sugebi visus minusus paversti į pliusus! Reik ir man šito pozityvo pasimokyt :))

 7.   atfatf rašo:

  Tai aš irgi tik mokausi :)

Rašyk komentarą