BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pina Colada įkvėpimas

Šįryt atsibudau su Rupert Holmes The Pina Colada Song mintyse ir susimąsčiau. Galėjau aišku susimąstyt per trečiadienio egzaminą ir jį išlaikyt, bet NE. Netrenkė nei žaibas, nei perkūnas, ir gražaus bachūro kūnas irgi nepasirodė ir… ech. Tiek to, matyt nebuvo lemta. Tai va, sėdžiu sau traškančioj lovoj, septintos ryto saulės spindulys atsimuša nuo mano išbalintos paklodės ir kerta tiesiai į akį, ir galvoje vis dar skambant “…if you like Pina Colada…” toptelėjo, kad galėčiau ir aš tokį skelbimėlį parašyt. Tai nenusižengtų mano norui, kad pirmą žingsnį padarytų vaikinas, nes aš tik tupėčiau namie ir laukčiau laiško (ir sulaukčiau tik sąskaitos už baraką), bet būtų kažkas tokio kvailo, ką aš, būdama aš, tikrai padaryčiau.

Kalbant apie kvailumą. Kažkurį rytą Rūta garsiai skaitė savo išganymo knyga ir buvo ten klausimas - kokiu balu vertinate save bei kaip valdote savo gyvenimą. Aš kažkodėl visad linkusi manyti, kad į visus klausimus reikia atsakyti, leptelėjau, jog šešiais. Vakare radau ant savo sienos pakabintą kalendorių su 40 lapelių - “I used to be 6″. Paskutinis lapelis, žinoma, 10. Na, šitas Pina Colados įkvėpimas manęs tikrai nepakels į 6.1, bet bent jau nenukrisiu (juk ne?).

Nuklydau kiek begalėjau, pripeziojau niekų ir tadam bum da tum tsss mano “Pina Colada Song” stiliumi, tik lietuviškai (ir kokius tris kartus ilgiau) laiškas klajojančiam ir nerandančiam manęs Žmogui.

Jei Tu neturi nieko prieš Tekilą
Kvailus, nemokšiškus šokius (kad ir lietuje).

Jei mėgsti kepti blynus
Ir ilgas kojas panoje
Jei sutiktum paguost, kai man liūdna

Ir žinai Tu dainą apie Ūdrą,
Jei patiktų tau mano keksiukai
Nenešiotumei kvailų ūsiukų,

Ūkyje pabūtum vyras
Sutvarkytum tai, kas byra.
Jei kelionės traukia belekaip
Nors niekada kažkur dar nebuvai.
Jei ištikimybė tau vertybė
Ir mylėt norėtum amžinybę,
Laukiu laiško Tavo

Nors ir tektų mirt iš bado!

Taškas.
Einu iš proto.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Pina Colada įkvėpimas”

 1.   atfatf rašo:

  O čia tavo fotkė? Oi, kokia gražuolė užaugo :) O dar ir eilės :) Na, mano lygio eilės :) T.y. aš net tokių nesugebu :) Aš tik kaip tik toks kaip aprašei :) Tik, vat problema, nors man ir krizė, bet ištikimybė vertybė. Na, ir kas kad senas, man gi krizė :) Ok :) Kadaise kabinau merginą, ech, kokia faina buvo, tai va žodžiu mėgo ji Pina Colada, nea, ne klausyti, o gerti :) Ir tekilą ji išmokino mane gerti, ir auksinę, ir sidabrinę (iki tol net nežinojau, kad tokios yra). O šokiai lietuje, oi, prisimenu irgi su būsima žmona per lietų ėjom, ruduo, šalta, mes jau rudeniškai apsirengę, bet dar be striukių, sušlapau iki pat trausų, sirgau po to dvi savaites, vos ne plaučių uždegimas. Ech, kaip tau pavydžiu. Tau viskas dar prieš akis. Ech, einu indų plauti :(

 2.   spelling rašo:

  Aš žinau tą dainą apie Ūdrą!!!!

 3.   Pieštukėlis rašo:

  Eilės tai pirmoko lygio, kitokių nemoku, deja, nėra manyje poeto gyslelės :D OOh, tekila, ką ten mokinti dar? Tikiuos nedaug indų buvo… :)

  Živileee <3

 4.   atfatf rašo:

  Kokių indų? Lietuvė ji :)

 5.   Pina Colada | ATF dienoraštis rašo:

  [...] jau ir minėjau, šį įrašą skyriu Pieštukėliui, nes ji taip skaniai rašė apie Pina Colada http://piestukas.blogas.lt/pina-colada-ikvepimas-1373.html, kad aš prisiminiau senus laikus ir irgi [...]

  [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (192.0.81.49) doesn’t match the comment’s URL host IP (192.0.78.12) and so is spam.

Rašyk komentarą