BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rusiška Ruletė

Stoviu aštunto aukšto balkone ir matuoju metrus iki žemės. Kairėj rankoj vienintelė mano turima stiklinė su vynu. Dešinėj iš kažkur susišaudyta kavinė cigaretė. Antra šiąnakt. Tikiuosi paskutinė šiandieną, šią savaitę, mėnesį… Ausinėse visu garsu skamba “stay high“, naktis pagaliau atitinka mano vidinę dramą - tamsu, nors į akį durk ir kyla audra. Rodos per kelias sekundes susitelkia tamsesni už tamsą debesys ir pasipila lietus. Bijau aukščio, bet nė nepajuntu, kaip kojos pačios užsikrapšto ant turėklų. Ištiesiu rankas į lietų, kuris užgesina nė neįpusėtą cigaretę - tiek to, vis tiek niekada to ir nedarydavau, tik šiąnakt, kai taip keista. Perkeliu kojas per turėklus, neišlaikiusi pusiausvyros esu priversta staigiai įsikabinti į šaltą metalą. Mano ištikimoji stiklinė skrieja žemyn ir skaudžiai dūžta. Turbūt dabar turiu vos keletą minučių, kol ateis budėtoja. Stipriai įsikabinu abiem rankom ir atsilošiu. Taip velniškai šalta ir lietus jau kiaurai permerkė, bet savo tikslo nepasiekiu - ugnis nerimsta…

Nereikėjo man sutikti su pasiūlymu susitikti. Jei tai nebėra tas vaikinas, kurį norėčiau sužavėti, tai kam išsipuošiau lyg porcelianinė lėlė. Pamačiusi jį artėjant, nutaisiau savo džiaugsmingiausią šypseną, taip gerai suvaidintą, kad turbūt net akys atrodė žibančios. Turbūt, nes visa tai suveikė. Tas jo džentelmeniškumas - pavaišinti kava, nors kavos nemėgstu, ir dar tokia saldžia, kad net suabejoju ar ten ko nors daugiau nei sirupo ir rastum. Einant siauru takučiu tarp medžių, klausiausi jo čia patirtų nuotykių. Tam tikros specifinės srities nuotykių. Neprašiau jų pasakoti, bet gal čia toks naujas viliojimas? Juk populiari prekė dažnai pasidaro patrauklesnė. Galbūt tada daugelis praleidžia pro ausis sakomus žodžius “tai tik smagus žaidimas”, “tai nieko nereiškia, man nereikia santykių, kol turiu visa tai”. Mielasis, man irgi nereikia. Nebereikia. Jau vienąkart sužaidžiau tą ruletę ir kaip gi tai visa tai baigėsi… Bet vietoj to, kad šitas faktas tave priverstų susimąstyti, tu lyg žvėris, užuodęs žaizdą, vien ją ir puoli.

“Never though I do it, Never though I do it, Whatever happened to me…”

Šlapios rankos nuo lietaus pradėjo slysti. Vieną akimirką leidau sau pagalvoti, kaip tai būtų lengva…bet NE. Persiropščiu atgal ir grįžtu atgal. Ne šiandien…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “Rusiška Ruletė”

 1.   Aurimas rašo:

  There are all kinds of love in this world but never the same love twice.

 2.   one rašo:

  :(

 3.   atf rašo:

  Gerai, kad greitai atskleidė don žuanas savo kortas. Bet nieko, rasi normalų. Tikrai yra normalių, tam ir ieškai, tam ir susitikinėji.
  O tai nesupratau? Tu aštuntame aukšte ant balkono turėklų sėdėjai? Ne, nu rimtai tos bobos beprotės :)

 4.   Bernadeta rašo:

  Kažkaip tu čia nejaukiai, bet vaizdingai. Net šiurpuliukas per nugarą perbėgo. Tik nepradėk gaminti Aft siūlomų kokteilių, dar ne tokių fintų tada prisigalvosi. Teks ma lėkt į Vilnių tavęs nuo balkonų gaudyt :)

 5.   atf rašo:

  Ui, kaip tik naują įrašą padariau su dedikacija Pieštukėliui. Bet ten silpnas, man atrodo kaip tik nuotaiką keliantis.

 6.   krikionis rašo:

  “Jei tai nebėra tas vaikinas, kurį norėčiau sužavėti, tai kam išsipuošiau lyg porcelianinė lėlė.” Sužavėt yra viena, o išlaikyt - kita. O be Gyvojo Dievo valios ir pagalbos santuoka vistiek bus pasmerkta žlugimui.

 7.   atf rašo:

  Pieštukėli, sorry, kad kaip tėvas pamoklausiu: http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/nelaimes/nukritusi-nuo-devynaukscio-stogo-vilniuje-zuvo-paaugle.htm - aš tą panelę beveik pažinojau, na, pažįstu, kas ją pažinojo. Tokia linksma, faina mergaitė buvo. Sėdėjo ant stogo krašto, stojosi, pakrypo koja ir … O laukė toks įdomus gyvenimas :(

 8.   Pieštukėlis rašo:

  Och, neturėčiau iš ko tokių kokteilių gamintis net :) Liūdna ta istorija, reikia saugotis, nes iš tikro įdomus gyvenimas laukia! Galbūt matėte filmą “about time” - gal ne šedevras, bet idėjų gerų yra. :)

 9.   atf rašo:

  About time - nepamenu, kad būčiau žiūrėjęs. Reiks pasidomėti.
  Pradžiuginai, kad lauki įdomaus gyvenimo :) Bet tikrai, ir skauda, ir gera, visko yra.

Rašyk komentarą