BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sprogau perkaitus kaip Granata

Cha Cha! Radau kaip nuvažiuoti į Rumšiškėse vykusį festivalį ir tik už 15Lt. Kas kad turėjau nusitrenkti su visais savo daiktais iki Pilaitės, bet svarbiausia nuvažiavau gyva, sveika, neperkaitusi ir net paplepėjusi su kažkokiu vaikinuku. Žinoma, jis, gavęs kažkokį VIP leidimą, galėjo prasivesti ir mane, bet matyt nesužavėjo jo mano nuostabieji festivaliniai aprėdai bei švysčiojimas auksiniais plaukais. Užtat sužinojau, ką reiškias 3 valandas laukti eilėje, kol patikrins tavo daiktus ir įleis į vidų. Per tą laiką patyriau visą nuostabią seką jausmų - Optimizmą - ai nu kiek čia užtruksiu, kokią max valandą ir viskas - Pyktį - kodėl dirba tik du apsauginiai, o juk žmonių čia koks 1000 dar laukia - Įsiūtį - o viešpatėliau praleisiu koncertus, kuriuos taip norėjau pamatyt, kodėl aš čia važiavau iš viso, kas čia per šūdai - Neelegantišką Įsiūtį - eikit jūs vis n*&%^ *#@^ %$*@$% - Optimizmą - nuu, jau greitai čia, va pralaukiau dvi valandas, kažkur įpusėjau eilėj… jėėy.. - ir, žinoma, Susitaikymą - Tiek laukus dar palauksiu. Žmonės iš neturėjimo ką veikti, toj pačioj eilėj ir nusitašė iki žemės graibymo, neįsivaizduoju kaip po to tuos du kilometrus nusinešė savo daiktus. Arba gal pakrito kokioj šieno krūvoj, o ryte saldžiai išmiegoję, šiaudus iš ausų išsikrapštę, atsiminė, kad atvarė į festivalį ir reiktų visai bent vieną grupę pamatyti.

Įėjau su tamsa, nusigavau iki jau anksčiau tądien atvariusios kursiokės su drauge pastatytos palapinės ir išskubėjom festivalint. Sindikato smogikai užsuko bytą, apsuko man galvą nuo sukinėjimosi, pakirto kojas nuo šokinėjimo, bet jėgų tikrai užteko ir Bastille su man asmeniškai žinomom 4 jos dainom. Tai niekis, triukšme gali šaukt bet ką ir atrodys, kad tu milžiniškas fanas, kuris žino visas jų dainas. Būdama ypatingai geros širdies ir tragiškai menko protelio, atsiliepiau į kursioko gailų prašymą priimti jį į palapinę, nes va jo draugelis, turėjęs jį priglausti, kažkur pasimetė, telefonas išsikrovė, o jis ir stovi su savo daiktais varškelis visiškas. Pasakyt “ne” man nė netoptelėjo, juk festivalis, juk granatinam, juk linksma, jėėėėėyyyy!!!!1 Deja, kai mandagiai pasakiau, jog aš jau ruošiuos eit miegot, nes esu pavargus po darbų, o dar laukia dvi dienelės šitų linksmybių ir palinkėjau dar gerai pasilinksmint, juk tik 3.00 ir tikrai kažkas vyksta, kursiokėlis atsakė, jog nee, reikia mane užmigdyti ir tikrai nenori vėliau manęs pažadinti. Nieko blogo neįtariau, tiksliau mano pavargus svyranti kopūstgalvė tingėjo ieškoti šiame sakinyje paslėptų prasmių ir nulinko palapinės vidun. Galvoju staigiai persirengsiu į pižamą, kol jis ten rūko kažkelintą cigaretę, bet man tik nusimovus palaidinę, palapinės įėjimas buvo atitrauktas ir net toj baisioj tamsoj galėjau matyt išsišiepusį kursiokėlį. Po to dar valandą jam aiškinau, jog 1) NE, tai nebuvo kvietimas 2) NE, aš tikrai su juo nesimylėsiu 3) NE, jokios glamonės ir kiti judesiai tikrai nepakeis mano nuomonės 4) NE, aš nesu frigidiška moteris 5) NE, aš tikrai nenoriu 6) Jeigu jis dar kartą prisilies nupjausiu visas jo galūnes pradedant nuo tos, kuri jam šiuo metu taip niežti. Po to naktis buvo ramutėlė. Ryte grįžau iš dušo (vėl eilėje prastovėjusi valandą) ir jo daiktų neberadau - matyt išlėkė kur galėtų šilčiau ir patogiau ištiesti savo niežulius.

Kadangi aš ir karštis visiškai nedraugaujam, tai visą šeštadienį iki pat vakaro prasivalkiojau pavėsyje karts nuo karto nueidama prie gaisrininkų. Oi, nepagalvokit - tikrai ne vilioti tų gražuolių (karščio man užteko ir taip!), o todėl, kad jie žarnomis purškė ledinį vandenį ant perkepusių žmonių. Deja, po 5 minučių vėl būdavau sausa ir sukaitusi. Sakytumėt, reikėjo eit maudytis ir atsivėsint kaip normaliam žmogui. Bet aš kaip visada buvau apšventinta motinystės galimybės džiaugsmu pačiu netinkamiausiu metu, todėl kol mano kompanijonės linksmai turškenosi, snaudžiau pačiam giliausiame juodžiausiame šešėlyje. Žinoma, po to kai sužinojau, jog tas vanduo yra žydintis ir neregėto nešvarumo, tokio nešvarumo, kad daugel ką išbėrė, pasidžiaugiau, bet nuo to džiaugsmo vėsiau nepasidarė.

Nusipirkusi super brangios kavos (šį mėnesį aš pinigų leidimo mašina…) ir paspoksojusi kaip gamtoje esant +36 viena iš draugelių užsimetė toną špakliaus, nuskubėjom į Adomaitį. Aišku,kai dažaisi kokią valandą tai nelabai kur spėji, todėl į koncerto vietą įlėkėm lyg pašėlęs vėjas, t.y. suprakaitavusios ir dūstančios, nes paskutinius porą šimtų metrų bėgom. Na, ko tikrai ateity nebedarysiu - tai nemaišysiu Jagermeister ir redbulli’o kokteilių, nes tokiam karšty, po smagaus palakstymo ištverti gerą koncertą su širdies permušimais yra ganėtinai sudėtinga. Bet vis tiek - pasaulis gražus!

Kai sėdėjom prie populiariausios vietos visam festivaly - telefonų pakrovyklos - galvoju, reik paklaust tos panelės, su kuria atvažiavau, kada gi ryt išvažiuojam, sakė, kad anksti ryte, tai būtų gražu neversti žmonių laukti. Po dviejų valandų sulaukiau atsakymo - “mes jau susipakavom ir išvažiavom”. Ką? Ką? Kąąąąą?!!!! Ar tu juokauji, moterie? Išgaravo visa festivalinė nuotaika, net panikos banga užplūdo. O kur ir neužplūs jeigu kišenėj tik 20 litų, esu festivaly vidur nieko, iki artimiausios stotelės kokie 5 kilometrai, kuriuos šiaip be vargo nueičiau, bet esant +40 ir kai net nežinai kur eiti… Tranzuoti? Mhm, kažkaip tą daryti vienai su savo menkais rūbais nesinorėjo, po to daugiau niekas manęs ir neregėtų, o kaip aš leisiu Lietuvai tokį grožį ir gėrį prarasti!  Ryte atsikėliau 7, buvo velniškai karšta ir eidavau prie žmonių su kuprinėm klausdama gal važiuoja į Kauną ar Vilnių. Galiausiai atradau superines paneles, kurios šiaip važiavo į Panevėžį, bet sutiko užvežti į Kauno stotį, iš kur partratėjau į Vilnių. Su likusiais 5 litais, už kuriuos nupirkau miegmaišio skolintojai šokoladą.

Tai buvo sekmadienį, o šiandien jau trečiadienis, todėl spėju įsivaizduojat kaip labai laukiu atlyginimo… :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “Sprogau perkaitus kaip Granata”

 1.   Sky rašo:

  Nu, žinai, skaityt tai smagu ir įdomu, bet jau kaip aš perpykau, perskaičius, kaip tave ten paliko! Niekada nesupratau ir nesuprasiu tokių neatsakingų žmonių, ar jau taip sunku buvo parašyt sms? Vien žo, o kursiokas… :D nu ką aš galiu pasakyt - primena kai kuriuos mano “gerbėjus” studijų metais.

 2.   greensky rašo:

  ahhh. Ir pažiurėjus nieko gero neliko, kursiokas pasibjaurėtinas, kitais pilnai pasitikėt taip pat negali, bet gerų žmonių dar kažkur pasislėpusių yra…
  Į panašią situacija buvau papuolus, kai atrodo žmogus mielai priėme nakvynės, kad neriektu nakti važiuoti ir iš to gavos, kad jis priėme visai ne dėl to, bet viskas gerai, kai gerai baigiasi.
  Bučiau Vilniui, pamaitinčiau tave, bet… ;/

 3.   greensky rašo:

  Ir šiaip kai paskaičiau visus straipsnius po tų granatų, tai manau į tokius festus turėtų but minimum n-18… Ir daugelio vaikų tėvai nemanau kad išleis dar..:)

 4.   Pieštukėlis rašo:

  Sky - tai aš irgi perpykau, bet praėjo, žinosiu kitam kartui, kad negali jaustis saugus ir užtikrintas :)
  Greensky - Bet kaip tau žiauru… priėmė nakvynės, o užsimokėt natūra :D Kaip gi baigės viskas??? O šiaip tai liko daug gero, ypač mab patinka tai, kad nesvarbu kokia nevykėlė nesėkminguolė esu, viso to dėka randu nuostabių geraširdžiųžmogelių ar šiaip nusišypso laimė savo nevėkšlumus ir nesekmes ištaisyti :) O šiaip iš tiesų, reikėtų uždraust įleidinėt nepilnamečius, nes….. visiems viskas aišku, kas ten vyksta :/ Bet gal toks įstatymas tik dar blogiau viską padarytų, o ir juk galų gale pinigėliai eina ir pelnas valdo įstatymų leidėjus.

 5.   Garbanėlė rašo:

  Man tai tikrai nedaeina kaip gali nepilnamečius įleidinėt. O kur tada tas įstatymas, kad nepilnamečiai po 22h turi namie būt? Ar čia tik Klaipėdoj šitas dalykas yra… :D Žiauriai krenta mano akyse renginio vertė, kai aplink visokios malalietkos trinas…

 6.   greensky rašo:

  Pasimečiau, tas kelis kartus tvirtai atstumiau ir ramiai išmiegojau nakti. Ryte dar kavos padarė. Po to pagalvojau gal ta pasilikima jis ne taip suprato… Bet ir tai kad lieku jo bute draugai sumaste, kad galečiau visą vakara prabūt su jais… Bet svarbu, kad galų gale supratom vienas kitą :)
  O dėl festo tai jo… Lietuvių valdžia moka sukt tik kvailus įstatymus, kurie neša pelną, o juk nepilnamečiai labai nori i festus ir išleidžia ten daug tevelių pinigų. Tik va gaila, kad per tuos kurie taip elgias, kenčia tikrai faini žmonės, kurie į festivali atvyksta linksmintis, o ne svaigintis ir vaidinti, kad linksminas… Viskas galima, bet su saiku.

 7.   greensky rašo:

  O po to kai verkia išprevartautos mergos, tai tada valdžia tėvus kaltina… Nors kaltės yra tiek vienų tiek kitų, tėvų, kad leidžia vaikams taip elgitis, valdžia, kas suteikia jiems visas teises…

 8.   40dd rašo:

  Dėl tokių dalykų kaltinti valdžią tai “ne kažką”…

  O Pieštukėlis moka rašyt :)

 9.   Pieštukėlis rašo:

  Ai dabar pagalvojau, kad jei norės tai visur pateks, ir alkoholio nusipirks ir adrys klaidas, neapsaugosi įstatymais…
  40dd - kad nelabai :D

 10.   atf rašo:

  Ech, jaunystė, koks polėkis, aš jau nusenau tam. O dėl vyrų, tai jo, į mane kas nors pažiūri iš kart pamanau, kad tai pretekstas kabinėtis. Tik aš vedęs, tai nesikabinėju, bet mintys tai tokios. Va, prieš kelias dienas balius buvo, tai bent taip apie bent tris moteris pagalvojau :) O gal jos tik šiaip su manimi pabendrauti užsimanė arba kamuolį pavaikyti :) O man iš kart mintys tokios.

 11.   Pieštukėlis rašo:

  Na,negaliu sakyt, kad man taip nėra. Paplepu su kuo nors ir iškart apgalvoju kokius 3 mėnesius į ateitį. Aišku, nesikabinėju, neflirtuoju (nes nemoku) ir nekadrinu, bet galvoju daug. Kaip nesveiko proto :D

 12.   Bernadeta rašo:

  Aišku, kad labai sveiko proto :) Juk tam ir priešinga lytis, kad apie juos galvotum, ypač tavo amžiaus ;)

Rašyk komentarą