BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar liksiu prie suskilusios geldos?

Seniau niekad nepritardavau tai frazei, jog kiekvienam jaunam žmogui būtina ir labai labai sveika išsilakstyti prieš pradedant rimtus santykius. Galvojau, jog man to visiškai nereikia, nes aš žinau ko noriu ir kas yra tikra - tas žmogus, kuris yra šalia manęs. Šalia, kai man prasideda panikos priepuoliai, šalia, kai baigias pinigai, kai esu laiminga ir kai tiesiog tyliu. Viskas nuostabu ir rimta. Net su jo tėvais vakarienę teko užturėti, kas buvo gan nejauku, tačiau parodė, jog santykiai juda į priekį (gal šiek tiek greitai, bet… jei žinai tai žinai… ar ne? ne?).

Spalį į mano anglų paskaitą atėjo grupelė kursiokų iš kitos anglų grupės. Kaip tik tądien savo baisia anglų kalba turėjau pristatinėti prezentaciją pasirinktą tema. Kaip visad vėliaus savo žodžiuose ir dariau klaidas, net esminę lentelę buvau ne taip interpretavus, bet… iš kažkokių sielos gilimų išlaikiau savo kvailą šypseną. Bet kaip vyšnaitę ant viso šio susivėlimo vaikinas iš kitos grupės man mestelėjo, jog turiu tikrai seksualų balsą. Pastaba sutrikdė ne tik mane, bet ir dėstytoją, kuri žodį “seksualus” bandė interpretuoti ne taip tiesiogiai. Deja, per krikštynų afterparty sužinojau iš paties Alekso (toks vaikinuko vardas), jog nieko ten interpretuoti nereikia ir šiaip - ne tik mano balsas vertas to žodžio. Nepripratusi aš prie tokių žodžių, prie gėrimų statymo, prie parašymo ryte “hėy, vakarėlių liūte, ką veiksi vakare?”. Nepripratusi, bet nesakau, kad nenorėčiau priprast… Šiaip universitete mes bendraudavom mažai, nes jis toks misteris populiarusis, nuolat apsuptas žmonių, nuolat garsiai besikvatojantis ir… šiek tiek mielas. Bet kažkodėl vis man parašydavo. O aš esu pastebėjus, jog žmonės dėl man visiškai nesuprantamų priežasčių yra linkę išsipasakoti. Negaliu sakyt, kad to neskatinu, nes man rūpi, man rūpi kiekevienas, kuris parodo dalelę gerumo ir atveria širdį.

Tad galų gale, aš žinau daug apie jį, apie jo merginą, su kuria išsiskyrė, apie jo šeimą. O jis yra toks žmogus, kuris atitraukia mane nuo blogų minčių, nuo ligos, nuo nesąmonių vykstančių manyje ir aplinkui. Bet tai dar ne viskas. Deja. Aš nebežinau, kiek ilgai galėsiu išsilaikyti nepalūžus ir nenusižengus savo vertybėms. Jo kvepalai priverčia atsisukti, mielas mažybinis žodis “kiciau” ar “kačiuk” visada paskatina nusišypsoti ir tai, kad jis tiesiog super draugiškas - mane labai traukia. Jis vis siūlo susitikti, o aš niekad nesutinku, tik va vakar jis atėjo į klubą, kuriame buvau su draugėmis ir žiūrėjo tom savo mielom akim. Gyva pagunda.

O dabar prisiminkime, mielas durnele, tu turi vaikiną… Tobulą vaikiną, kurį myli. Bet norisi turėti viską, o kaip gi baigėsi godžiajai bobutei? Liko vargšė prie suskilusios geldos…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Ar liksiu prie suskilusios geldos?”

 1.   Ž.M rašo:

  Tobulų vyrų nebūna, patikėk manim :). Per patirtį pagaliau tai supratau. Anksčiau savo meiles maniau esant tobulom. Svaigau iš rimtumo ir tobulumo. Dabar tai tik dar vienas žavus vyriškis mano gyvenime, su kuriuo gera. Nepasisekė? Oh well, ne paskutinis Žemėj :).

 2.   Pieštukėlis rašo:

  Kaip ir tobulų moterų :) Patinka man tavo požiūris, galėčiau ir aš taip gyventi, jei ne tas karts nuo karto išlendantis baimės ir vienišumo pojūtis, noras, kad kažkas pasirūpintų… Bet iš to turbūt išaugama :)

 3.   atfatf rašo:

  Aha, tobulų žmonių nebūna. Nei vyrų, nei moterų. O tas terminas - išsibėgioti. Paprastai turima galvoje - išsidulkinti. Ir dėl to padoriems žmonėms nelabai priimtinas. Na, čia tipo man, tau :) Tačiau tu rašai apie paprastą dalyką. Savo vienintelio išrinktojo pasirinkimą. Tai gal nėra taip blogai pažiūrėti, ar tavo pasirinktasis tikrai yra tas su kuriuo po to norėsi gyventi visą gyvenimą ir nebesidairyti į šalis. Na, tas nebesidairyti, tai aš gražias moteris ir dabar pastebiu. Ui, kaip tik vieną, ai, ką ten vieną, dvi vis nužiūriu. Blin, kokio jos gražumu. Nuklydau nuo temo :) Vieniša neliksi, nebijok. Nors, pažįstu vieną labai gražią moterį, kuri taip ir liko vieniša. Žiauriai graži, bet su amžiumi auga ir reikalavimai. Ieškoma tikrai tobulybės. O tokio nerasi tai tiktrai. Ir dar. Tas tavo vaikinukas vilioklis labai jau į lovelasą panašus :) Bet kol jauna, džaugis gyvenimu, nors ir atsakingai :)

 4.   Pieštukėlis rašo:

  Oi jis tai trigubas donžuanas, bet turbūt tuo, kad į jį nereikia žiūrėti rimtai ir traukia. Patiko man “išsibėgioti” paaiškinimas :D

 5.   Bernadeta rašo:

  Kaip man patiko tas Atf “išsibėgiojimo” paaiškinimas. Tiksliai :)

Rašyk komentarą