BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ikėjos mergaitė

Bumbumbum paskutinės naujienos - jau tris savaites, tiksliau paskutines 13 dienų, dirbu Vilniaus Ikėjoj ir žaidžiu pinigais. T.y. savo jėgas bandau būdama pirkėjų aptarnavimo skyriaus darbuotoja. T.y. dirbu kasininke. Turiu pilną saulėtą uniformą, į kurią įeina geltoni marškiniai, sijonas, kelnės, megztukas ir metaliniai batai. Sakė, kad kai sutrinsiu šias klumpeles, kaip kokia Eglutė Žalčio karalienė, galėsiu iš darbo išeiti. Juokauju, išeisiu iš ten tada, kai išmes. O tą padarys tada kai susimausiu su pinigais arba vėl kažką pražioplinsiu. O žinant mane - tai gali atsitikti pakankamai greitai. Bet jei jau atsitiks tegul dar kol šilta, nes blyn dar net nesimaudžiau šią vasarą. Ir nesideginau… todėl šiurpinu aplinkinius savo pieniniu grožiu.

Kad visiškai neužkerpėčiau, į darbą stengiuosi nueit bent jau minimaliai susitvarkius. Kas reiškia, jog dažniausiai išsiplaunu galvą, šiek tiek pasidažau ir užsimetu pačią nuostabiausią šypseną. Aišku, ją greit nupučia rusai/baltarusiai, kurie įsivaizduoja, jog Lietuvoje visi be išimčių PRIVALO kalbėti rusiškai ir, kai supranta, jog su manim šitas dalykėlis nepaeis, pradeda vartyti akis, trypčioti, niurzgėti ir, kaip, pavyzdžiui, šiandien, deblyti ir laidytis kitais smagiais žodžiais. Liūdniausia, kad aš dažniausiai suprantu, ko jie nori tik nemoku atsakyti, ir jiems įdėjus bent kruopelytę pastangų puikiai susikalbėtume. Bet jeigu žmonės mieliau pasirenka būti lievi, tai prašom.

Bet kažkurį ketvirtadienį, kurio vakare manęs laukė išėjimas į žmones (pagaliau!!!!),atsibudusi su šia džiaugsminga mintim į darbą išėjau užsišpakliavusi ir išsipurenusi plaukus ir susilaukiau ypatingai daug dėmesio. Juokauju. Susilaukiau dėmesio iš suskretusio šlykštuko senio, kuris, kol aš skenavau, nesustodamas pliurpė, kokia audringa naktis manęs laukia su tuo, kuriam ištiesiu kojas, “oh mergaite, tik nelauk per ilgai ir nesirink per ilgai, nes lyyksi bi nieko”. Nepadorybių stulpai ir gėdos raudoniai. Jėė… ot pasijuokė eilėje stovintys žmonės. Po to dar buvo vienas numerio prašantis (žemesnis už mane) ir šiaip akim mirksinčių vyrų. Vyrų su šalia stovinčiom žmonom… Ir dar turiu bendradarbį (nors mačiau jį tik du kartus, tai gal ir neturiu), kokių 16 metų (arba atrodantį ypatingai jaunai), kuris, man iš po kasos tempiančiai 6 vazonus su gėlėm nusišypsojo ir tarstelėjo “kokia graži”. Aš iš tikrųjų nuoširdžiai pagalvojau, kad jis apie gėles sako, nes nu blyn tai nebuvo galvos plovimo diena, ir atsakiau “joo, gražios gėlės” ir susilaukiau mielo “neee, tu” su dar mielesne šypsena. Žinoma, panelė būtų atsakiusi “o! ačiū!” arba “ach koks tu mielas”, blogiausiu atveju “ir tu visai nieko”, bet lopė aš sugebėjo išspaust tik “vou vou vou”. vou. vou. vou.

Nors būsiu nuoširdi, yra tarp bendradarbių į ką akis paganyti. Gaila aš ten nelabai su kuo susibendrauju, tai nedrįstu prieti, tai man pervargimo nekalbadienis ar šiaip koks šmikis nuobodikis užėjęs…

BET, džiugi žinia - pasiplepu su kitom kasininkėm rusėm/lenkėm ir pasijuokiu iš jų vaikučių nuotykių ar šiaip kokių nesąmonių. Labai geraširdės ir linksmos moterys, kas kad gyvenime daug vargo mačiusios. Ir dažnai gelbėja mane nuo piktų rusakalbių, už ką esu joms be galo dėkinga.

Tai va taipgis mano gyvenimaitis ritasi. Kviečiu visus apsilankyti ikėjoje, tiesiog ateiti pasižvalgyti ir pasivaikščioti, bet, kaip dauguma “tik to” atėjusių pirkėjų, išleisti vidutiniškai 800 litų, nerėkti ant kasininkių, joms nusišypsoti, o jei pamatysit sutrikusią, bet besišypsančią blondinę - pasakykit man “labas”.

O jei vakarais neturit ką veikt tai prašau, iškilmingai leidžiu Jums mane ir namo parvežti, nes važiuoti pusantros valandos ne visada būna smagu :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (11) | “Ikėjos mergaitė”

 1.   Lapė. rašo:

  Oh, reiks tave aplankyti ten :>

 2.   Pieštukėlis rašo:

  gaila nuo apyvartos procentas neina. Bet kur tau ten eis, kai per 8 valandas uždirbi apie 30 000 ;D

 3.   dilaila rašo:

  Jaunatviškas optimizmas ir pozityvumas. Šaunu :)

 4.   atf rašo:

  Ui, čia gal ir aš buvau su nutysusia seile su žmona šalia :) Šitokio grožio panelė :) Ech, bučiau jaunesnis bent truputėlį ir dar nevedęs, tai jau šį vakarą priimčiau :) tavo kvietimą parvežti namo. Bet tai kokia gražia panele užaugai :) Tiesiog idealas. Manau, kad ten visi išsižioję vaikšto.

 5.   Pieštukėlis rašo:

  Ačiū ačiū, mielieji! Nevaikšto išsižioję ir aprėkti tikrai nepasididžiuoja :D O tai jau buvai ATF ikėjoj?

 6.   Evaldas rašo:

  Atsargiai su tokiais pasiūlymais :)

 7.   Bernadeta rašo:

  Smagu matyti tave trykštančią energija. Sėkmės ir kantrybės :)

 8.   Pieštukėlis rašo:

  Kantrybės prireiks labiau mano viršininkams ir kartu dirbantiems. Priveliu aš ten visokių nesąmonių :)

 9.   atf rašo:

  Aš tai šimtą kartų buvęs. Tik tavęs dar nemačiau :) Gal. Gal nepažinau :)

 10.   Raganaite rašo:

  O tu graži. ;)

 11.   Pieštukėlis rašo:

  ATF - nu įdomiai įdomiai :D
  Raganaite - ačiū :))

Rašyk komentarą