BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pieštukėlis ir WebModels

Cha! Vis dėlto atskambino iš tos firmos ir pakvietė į pokalbį. Vis tiek tądien neturėjau ką veikti, tai galvoju nueisiu. Vien dėl to, kad sužinot, kas per dalykas yra darbo pokalbis. Na gerai, ne tik dėl to - labiau iš smalsumo, kas ten per darbuotojos ir ką papasakoja.

Susitarėm susitikti Gedimino prospekte, La Crepe, kas man sukėlė nerimo, nes pinigų tai aš neturiu vaikščiot į kavines. O dar į tokias, kur valgyt neskaniai duoda. Būdama tipiška aš atvažiavau pusvalandžiu per anksti, kas eilinį kartą neišėjo į naudą, nes panelė vėlavo 10 minučių. Bet tiek to, jinai čia bosas. Paskambinau paklaust, kur man laukti, tai pasirodo neisim į kavinę, pasėdėsim prie jos. Dar geriau, tuo labiau, kad pats “pokalbis” užtruko net 6 minutes.

Atėjusi mergina atrodė lygiai taip pat, kaip ir įsivaizdavau - ilgi priauginti nagai, rudai nupudruotas veidas, vakarinis makiažas, ale dalykinis kostiumėlis ir priauginti plaukai. Pirmas užduotas klausimas - ar esu kažką girdėjusi apie šį darbą. Atsakiau, kad ne, nors prieš eidama pasiskaičiau apie nusirenginėjimus, žaidimėlius ir kitus nelabai padorius dalykus, kuriuos merginos daro, kad pritrauktų klientus ir uždirbtų daugiau. Greitai subėrusi visą informaciją apie tai, koks puikus šis darbas, kaip lengva jį suderinti su studijomis, kokie didžiuliai pinigai uždirbami, kai praeini apmokymus ir dar greičiau bei tyliau paminėjusi, kad po mėnesio gauni atlyginimą tik už pirmąją savaitę (kas realiai reiškia, jog porą mėnesių tu nieko neuždirbi ir gyveni misdamas oru), giliai atsikvėpė ir pasiteiravo ar klausimų turiu aš. Turėjau, bet kad ir ko paklausčiau, atsakymas visada buvo tas pats - tai ateisi į apmokymus viską paaiškinsiu, pasitreniruosim….

O kas dabar? Mergina aiškiai matėsi labai skubėjo (laikas - pinigai!) todėl paliko man lapelį su reikalavimais, ką jai reikia atsiųsti iki dienos pabaigos. Pagrinde - nuostabi, pritraukianti profilio nuotrauka ir dar 15 šiaip nuotraukų, cituoju “kaip one.lt laikų anketėle, kad žmonės tavim susižavėtų iškart ir norėtų pabendrauti (mirksnis)”. Atsisveikinom iššiepusios maloniausias netikras šypsenas ir pasukom savo keliais. Kaip supratau darbuotojų šitai firmai nuolat trūksta ir reta kuri ilgai išsilaiko. Šiaip, būtų buvę įdomu nueiti pirmadienį į “apmokymus”, bet labai tingėjau fotkintis ir kurt kažkokią extra super duper žavingą save. Būčiau nebent galėjus nusiųsti nuotraukas su grėbliu ir prie kombaino, arba įsispraudusią į Daikto iš Adamsų šeimynėlės kostiumą - ot būčiau sužavėjus vyrus…

Neeee, nebus iš manęs besistaipančios prieš webcam lėlytės. Tęsiu darbo paieškas padoresnėse srityse :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Pieštukėlis ir WebModels”

 1.   atf rašo:

  Nu, joma jo. Rimtai negali rasti darbo? Na, tada gal tikrai pas mano žmoną? Darbas juodas, sunkus, stresinis, daug darbo, moka mažai :) Bet padorus. O ir tas mažai moka - kaip pažiūrėsi. Jei ką parašyk pas mane blog’e ar pas save, kad įdomu, tada susirašysim, nes taip el. laiškų neskaitau. Prainstruktuočiau, ką daryti, kad priimtų. Gal net dėl rekomendacijos ką nors sugalvotume, kokią pasaką :)

 2.   Pieštukėlis rašo:

  Susiradau! Tik nežinau kiek ilgai mane laikys… ;D

 3.   atf rašo:

  Tai super. O kodėl turėtų nelaikyti? Nebent bepročiai kokie. Tada rasi kitur, ne pas bepročius. Juk ne taip ir sunku buvo :)

 4.   Simona rašo:

  Laba diena visiems ir visom,
  Keista, kad mergina, kuri bando įsidarbinti webpokalbių svetainėje ŽINODAMA, kad yra klientų, kurie prašo nusirengti ir etc. (bet to niekas neverčia daryt). rašinėji kliedesius ir bando įrodyt savo tiesas. Tiesas kokias? Visur yra vyrų trokštančių sekso ar nuogo kūno. Tačiau ar prisileidžiate visiems ir visur? Ne. Todėl nelabai suprantu apie ką straipsnis. Spėjų youtube žvaigždė niekada nebuvo jokiam naktiniam klube, nes ten vaikinai kviečia ir į viešbučius ir pas save. Ir tikrai ne tam, kad žiūrint santa barbarą suvalgyt makaronų. Tai galbūt laikas rašyt straipsnius netik apie vieną svetainę, bet ir apie visus naktinius klubus? Barus? Sporto klubus? Arba esi tokia baisi, kad pirmą kartą gavai dėmesio iš vyriškosios pusės ir nesupratai ką daryti. su tokiu požiūriu gyvenime žlugsi. Beja, kaip supratau vis dar naudojies one.lt… sveikintina. Bandyk ten darbo susirast ;))

 5.   Eglė rašo:

  Kažkoks mažvaikės straipsnis. Dirbam pas juos su drauge ir dirbam niekam nežinant. O Lietuvoje tokių, kaip tu - kurios tik loja nesąmoes pilna. Loja, bet neturiu pinigų niekam, svarbu pasvaigt. Atlyginimas mokamas kas savaitę, pinigai nevėluoja, viskas tvarkinga ir legalu. Kur rasi tokias sąlygas? Spėju visada patekus į kolektyvus darbe, ieškai intrigų ir esi išmetama lauk. Tada grįžti namo ir prie kompiuterio lieji susikaupusias neigiamas emocijas, bandydama atrodyt kalta. Gaila, kad dar tokių, kaip tu lietuvoje daug. Galėtum emigruot iš čia, būtų ramiau visom :))

Rašyk komentarą