BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tavo mama

Pasimatymas buvo nuostabus. Vaikinas irgi - aukštas, atletiškas krepšininkas, vyriausias šeimoje - todėl ypatingai rūpestingas ir paslaugus, turintis puikų gerai mokamą (kaip 22 metų vyrukui) darbą, mielą automobilį, nuostabią šypseną ir puikias manieras. Tiesiog svajonių princas ant juodo yario. Apsiginklavęs mano mėgstamais jogurtais, varškės pyragais ir tartaletėmis su braškėmis, Uoga užkariavo mano širdį greičiau nei sena raiša bobutė užlenda prieš jus pas daktarą “tik pasiklausti”.

Susitikdavome lėtai rudenėjančiame mieste vakarais (naktimis?) po darbo ir vaikščiodavome kol aplink mus romantiškai krisdavo lapai, o nuo suolelių tyliai švogždavo bomžai. Vaikinas protingas - žinodavo, kur vestis savo aukštakulniuotą gražuolę, kad ši pati įkristų į glėbį. Jeigu kada buvot Bernardinų sode, kitame upės krante yra toks takelis per miškelį, toks vingiuotas, šakniuotas, siauras takelis, kuriuo tamsoje eiti yra visiškai saugu ir negresia sveikatai. Na, nebent jūs neinate kartu su stiprias rankas ir žaibišką reakciją turinčiu palydovu. Blogiausia tai tas, kad aš, nors ir labai nerangi ir negrakšti, bet griūvu ar klumpu retai - pripratus savo kaime prie duobėto kelio ir įvairaus plauko kakų, kurių reik išvengt. Tai žinokit, nėra lengva suvaidinti, jog ups va netyčia griūvu. Tiesiai ten kur reikia.

Žinant mane - šioje vietoje aš su savo sėkme turėjau įsiristi į upę, mano princas šokti manęs gelbėti, bet tik įšokęs į vandenį atsiminti, kad nemoka plaukti, todėl aš didvyriškai ištraukčiau jį, išsikapanočiau pati ir mane rodytų per Lietuvos Garbę. Deja, viskas klostėsi lyg sviestu patepta ir dar pablizginta. Jisai nepasipustė padų, kai man buvo užėjusi PMS’inė liūdesio kruša, siūlėsi lydėti apsipirkti ir patikėkit tą ir padarė, bei kartu aprodė man visas geriausias Vilniaus humanas. Neišslinko paslapčia, kai netyčia naktį išstūmiau jį iš lovos (nepagalvojam nieko nepadoraus - darželis toks pat žydintis ir nieko nedominantis), neišpuolė išdegęs akių, kai pamatė kaip šoku ir buvo šalia kantriai įtikinėdamas, jog pabandyti verta. Aaaccch, bala nematė, tegul būna taip kaip nori mano pupa Uoga - būkim vieša nuostabi pora. Antrą draugystės dieną jis iškėlė mintį apie važiavimą kartu prie jūros. Penktą - apie tos kelionės metu galimą užsukimą pas mane į namus (NAMUS namus !), šeštą - apie kelionę sausį po sesijos į užsienį. Aštuntąją dieną jis lyg niekur nieko tarstelėjo, jog dabar ieškosi buto ir galbūt būtų puiki idėja ir man prie jo prisijungti. Dešimtą vakarą jis pasiūlė kada atlėkti į svečius pas jį - tėvai mielai sužinotų, kas čia per mergina. O penkioliktą jis mane paliko. Priežastis - jam viskas pasidarė per daug rimta, suvokė, jog santykių jam nereikia, o ir šiaip - aš per daug panaši į jį, o jam reikia merginos tokios kaip jo mama.

Na. Ką aš žinau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (17) | “Tavo mama”

 1.   guocka rašo:

  O dar sako, kad moteris sunku suprasti…

 2.   Pieštukėlis rašo:

  Čia toks pat puikus melas, kaip kad “moterys tvarkingesnės už vyrus” :D

 3.   greensky rašo:

  O man taip patiko graži romantiška pradžia, na ne nuo to pradėjot.

 4.   momo rašo:

  Haha! Senokai koks blogo įrašas buvo taip pradžiuginęs :)
  O šiaip - jiems gi laisvės, laisvės reikia! O kur ją dėt, o kad čia tik skambūs manifestai drauge lemenant “važiuojam pas tavo mamą” - smulkmena.

 5.   Pieštukėlis rašo:

  Ėch… nusivylimo lygis vėl užkilęs iki milijono :D

 6.   40dd rašo:

  Nenusimink, viskas bus tik blogiau :D

 7.   tas rašo:

  Čia tiesa ar išgalvota istorija?

 8.   Pieštukėlis rašo:

  žinoma tiesa :) Mano vaizduotė tokių ‘čiūdų’ neprikuria dar :) Viskas ką rašau yra iš mano linksmo gyvenimėlio.

 9.   tas rašo:

  wow… Ir dėl rašymo stiliaus gražumo, nes gerai skaitosi tikros istorijos ir dėl to kaip tave gyvenimas “myli”…

  Bet iš kur tokių vyrukų ir trauki? :)

 10.   Pieštukėlis rašo:

  Na, ačiū, labai malonu ir keista tai girdėti. Kartais kai perskaitau ką parašiau - atrodo siaubas, kažkaip nevėkšliškai, net nuotaikos nepavyksta perteikti, sinonimų ir to lengvumo trūksta, bet jeigu Jums patinka tai man labai gera skaityti :))
  O vyrukai tai tokie gal net normalūs, tik būdami su manim pavirsta į kažkokias balutes :D

 11.   tas rašo:

  Nereikia teisinti jų. :) aš visada sakiau, kad vyras kaip uola turi būti, juk moterys kaip bangos, jos mėtosi nerimsta, bet jei mato ir žino kad šalia turi stabilų vyrą kuris po savaitės nenusiplaus, tada viskas ramiau :)

 12.   Pieštukėlis rašo:

  Oi koks gražus pasakymas - perskaitai ir atrodo, jog su manim viskas gerai.Bet tirkai ensinori visko ant vaikinų versti :D Negaligi taip būti, kad aš vis tokias pat bangas sutinku :))

 13.   atf rašo:

  Ne nu šakės. Koks idiotas. Tokį pieštukėli palikti. Durnelių durnelis. Ai, bet gerai, kad greitai pasimatė.

 14.   Pieštukėlis rašo:

  Ai, man irgi daug kas taip sako, bet dirb kartu tai velniškai sunku - tuo labiau, kad vaikinas nuolat apsimestinai laimingas ir sutaria su žmonėm, tai kaltė ir visi komentarai kliūva man - tarsi aš čia sušikau viską ir turėčiau nešdintis iš darbo… Sunku kai nieks neapgina :(

 15.   tas rašo:

  O jis dar ir tavo bendradarbis? Kaip nesmagu tuomet… O kaip čia visi iš karto sužinojo kad Jūs pora? :) Negi jau pirmom dienom iš karto visiems apsiskelbėt?

 16.   Pieštukėlis rašo:

  Taip, labai nesmagu. O šiaip, kaip minėjau jis norėjo viešumos, didžiavosi ir visiem pasakojo, kad turi merginą -mane - kokia aš faina ir pan, laukdavo po darbo, prieidavo tai labai legvai ir matosi.

 17.   euronymus rašo:

  Atsiprašau, tačiau nerealiai čia viskas :) still wanna kill him? call me :)

Rašyk komentarą